Specjaliści

przez jerzy.palkowicz

Żaneta Ściwiarska

Trenerka zdrowia i biznesu

Z zamiłowania trener osobisty, instruktor fitness i dietetyk. Z wykształcenia mgr zarządzania i marketingu. Specjalizuje się w przywracaniu sprawności i modelowaniu sylwetki.

Jej pasją jest taniec i muzyka, dlatego często wplata go w swoje biznesowe konferencje, eventy i szkolenia. Jest kreatorką i działaczką, dla której ludzie mają bardzo duże znaczenie. Dlatego również stworzyła Forlife Business Academy – firmę szkoleniową, w której człowiek jest na pierwszym miejscu, a ludzie odkrywają swoje możliwości i poznają sekrety długowieczności.

Żaneta Ściwiarska pokazuje i uczy, jak łączyć dwa obszary: zdrowie i biznes. W swoim przekazie łączy wiedzę z praktyką oraz działaniem. Jak mówi, jej misją jest pomaganie ludziom w zmianie ich jakości życia. Zarówno w obszarze pracy nad ciałem jak i umysłem. To architekt ciała i umysłu.

Laureatka prestiżowego tytułu Trenerka Najlepsza Dla Zdrowia 2019. Jeśli chcesz wyglądać zdrowo i pięknie oraz być człowiekiem bardzo sprawnym fizycznie, skontaktuj się z tą kobietą. Koniecznie!

Ta strona używa plików coockies żeby jeszcze lepiej dostować treści do Twoich potrzeb. Mamy nadzieję, że lubisz spersonalizowane wiadomości, jeśli nie możesz zrezygnować. Akceptuję Więcej